NANOTECHNOLOGIE

Bez ošetření se voda, mastnota, bakterie či jiné organické nečistoty dostávají pod povrch materiálů.

nanotechnologie

Nanoochrana proniká do nerovností a vyplní otvory všech velikostí.

nano technologie

Zamezuje tak přístupu nečistot, bakterií, plísní a navíc zajišťuje oživení vlastností daného materiálu.

nanotechnologie

Nanotechnologie je označení pro oblast vědy a průmyslu, ve které je prováděna manipulace s atomy materiálů tak, aby vznikaly látky a materiály s netradičními vlastnostmi a tím vznikla alternativa k běžným produktům. Nanotechnologie pomáhá v oblastech průmyslu, medicíně, elektronice atd. Jednou z těchto oblasti je právě automobilový průmysl.
Konečným uživatelům nanotechnologie přináší především ochranu, snazší údržbu a tím úsporu peněz a času. Mezi hlavní benefity nanotechnologie v auto-moto průmyslu patří:

  • Oživení barev a zvýraznění lesku.
  • Odolnost proti otěru.
  • Velmi účinná ochrana proti znečištění.
  • Snadnější údržba.
  • Ochrana proti UV záření.
  • Ochrana laku až 12 měsíců.
  • Výrazně prodlouží životnost laku.

Jak nanotechnologie fungují?

Nanočástice vytvářejí vrstvu neboli mřížku, která je lidským okem neviditelná, má však neuvěřitelnou pevnost a navíc schopnost odpuzovat vodu, mastnotu, bakterie, mechy a další převážně organické nečistoty. S pomocí nanotechnologie tak dokážeme prodloužit životnost materiálů, radikálně vylepšit stav různých povrchů a zajistit jejich snadnou údržbu. To přináší značnou úsporu nákladů a snižuje ekologickou zátěž v jakékoli oblasti.

Vybírejte si pouze kvalitní a účinné výrobky

Stejnou pečlivost, s jakou zkoumáte složení výrobků při nákupu potravin, věnujte i výběru nanoproduktů. Pokud si přejete, aby výrobek splnil vaše očekávání, vyhněte se produktům na bázi silikonu, akrylu nebo teflonu. Jejich efekt je pouze krátkodobý a celý proces bude nutné často opakovat.